SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
Herrjunior

Matcher
DECEMBER 2023
 
08
20:05
fre
20:05    
Frölunda kulturhus
 
Proletären FF Y - Lundby Idrottsförening Herrjunior 15  -  8  
JANUARI 2024
 
14
18:05
sön
18:05    
Lundbystrand
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Nol ik futsalserien 5  -  5  
 
19
20:05
fre
20:05    
Streteredsporthall
 
Mölndals if futsalserien - Lundby Idrottsförening Herrjunior 12  -  7  
FEBRUARI 2024
 
04
12:05
sön
12:05    
Lundbystrand 3
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - If Warta vit futsalserien 4  -  1  
04
19:45
sön
19:45    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - HM KF Velebit0  -  1  
 
09
18:45
fre
18:45    
Bravida Arena
 
HM If Warta - Lundby Idrottsförening Herrjunior 11  -  7  
 
18
18:05
sön
18:05    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Träningsmatch Finlandia Pallo Aif lätt/medel6  -  4  
 
23
19:15
fre
19:15    
Särö B-hall
 
Futsalserien Kullavik if - Lundby Idrottsförening Herrjunior 14  -  2  
25
18:05
sön
18:05    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Kållered SK3  -  9  
MARS 2024
 
03
18:05
sön
18:05    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Träningsmatcher Apollon FC senior div 75  -  2  
 
10
18:15
sön
18:15    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Backatorp IF semifinal HM5  -  5  
 
23
12:45
lör
12:45    
Mölnlycke IP
 
Mölnlycke IF - Lundby Idrottsförening Herrjunior 13  -  7  
 
27
20:35
ons
20:35    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Askims IK reserv senior 3  -  2  
APRIL 2024
 
03
20:15
ons
20:15    
Bravida Arena
Backatorps IF herrjunior - Lundby Idrottsförening3  -  1  
07
19:15
sön
19:15    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Stenungsunds IF U17 träningsmatch 5  -  1  
 
21
19:00
sön
19:00    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Näsets SK herrjunior6  -  2  
 
23
20:15
tis
20:15    
Klarebergsvallen
 
Kärra herrsenior reservklass - Lundby Idrottsförening Herrjunior 15  -  2  
28
18:00
sön
18:00    
Jonnsereds IP KG
Jonsereds IF herrjunior - Lundby Idrottsförening2  -  4  
MAJ 2024
 
01
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen
Lundby Idrottsförening - Hermansby IF herrsenior reservklass2  -  4  
03
19:00
fre
19:00    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Qviding FIF herrjunior6  -  1  
 
07
19:00
tis
19:00    
Nolängens IP
 
Nol IK herrsenior reservklass - Lundby Idrottsförening Herrjunior 14  -  4  
11
14:15
lör
14:15    
Påvelunds IP KG
Älvsborgs FF herrjunior - Lundby Idrottsförening3  -  11
 
17
19:00
fre
19:00    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Ytterby IS herrjunior1  -  1  
 
21
19:45
tis
19:45    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Bk Skottfint herrsenior reservklass0  -  4  
 
27
19:30
mån
19:30    
Ögärdets IP A (gräs)
IFK Fjärås herrjunior - Lundby Idrottsförening2  -  0  
28
18:30
tis
18:30    
Kode ip gräs
 
Kode If herrsenior reservklass - Lundby Idrottsförening Herrjunior 13  -  6  
JUNI 2024
 
02
16:15
sön
16:15    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Utbynäs SK herrjunior4  -  1  
 
06
14:00
tor
14:00    
Aspevallen gräs
Lerums IS herrjunior - Lundby Idrottsförening1  -  6  
 
16
18:45
sön
18:45    
Bravida Arena
Lundby Idrottsförening - Lindome GIF herrjunior10  -  4  
 
26
20:05
ons
20:05    
Bravida Arena
 
Lundby Idrottsförening Herrjunior 1 - Lerums IS2  -  2  
AUGUSTI 2024
 
16
19:45
fre
19:45    
Bravida Arena
Lundby IF - Backatorp IF junior  -      
18
20:00
sön
20:00    
Kärnavallen
Hermansby IF reservklass - Lundby Idrottsförening   -      
 
20
19:45
tis
19:45    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Bk Skottfint reservklass  -      
24
14:15
lör
14:15    
Bravida Arena
Lundby IF - IF Warta A-laget   -      
25
15:00
sön
15:00    
Näset Yuncture Arena
Näsets SK junior - Lundby IF  -      
 
30
19:45
fre
19:45    
Bravida Arena
Lundby IF - Jonsereds IF junior  -      
31
16:15
lör
16:15    
Länsmansgårdens IP
Solväders FC A-laget - Lundby Idrottsförening   -      
SEPTEMBER 2024
 
05
20:15
tor
20:15    
Härlanda park 1
Qviding FIF junior - Lundby if   -      
08
17:00
sön
17:00    
Nolängen ip gräs
Nol ik reservklass - Lundby Idrottsförening   -      
08
19:15
sön
19:15    
Bravida Arena
Lundby Idrottsförening - Aif Göteborg A-laget   -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Stuve Backe Hälsö
Hälsö BK A-laget - Lundby Idrottsförening   -      
15
16:15
sön
16:15    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Älvsborg FF junior  -      
 
19
20:15
tor
20:15    
Ytterns ip
Ytterby IS junior - Lundby Idrottsförening   -      
22
16:15
sön
16:15    
Bravida Arena
Lundby Idrottsförening - Gambian Mix If A-laget   -      
 
24
19:45
tis
19:45    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - Kode if reservklass   -      
27
19:45
fre
19:45    
Bravida Arena
Lundby Idrottsförening - Riyyo Atletic FC A-laget   -      
29
16:15
sön
16:15    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening - IFK Fjärås junior  -      
OKTOBER 2024
 
01
20:15
tis
20:15    
Klarebergsvallen
Kärra kif reservklass - Lundby Idrottsförening   -      
03
20:15
tor
20:15    
Bravida Arena
Bk Skottfint A-laget - Lundby Idrottsförening  -      
06
12:15
sön
12:15    
Lemmingevallen 2
Utbynäs SK junior - Lundby Idrottsförening   -      
 
08
20:15
tis
20:15    
Torslandavallen 2
Hjuviks AIK A-laget - Lundby Idrottsförening   -      
11
19:45
fre
19:45    
Bravida Arena
Lundby Idrottsförening - Bergsjön SK A-laget   -      
 
19
16:15
lör
16:15    
Tuvevallen konstgräs
Backatorp/Tuve if A-laget - Lundby Idrottsförening   -      
20
12:00
sön
12:00    
Lindevi ip konstgräs
Lindome Gif junior - Lundby Idrottsförening  -      
 
Våra samarbetspartners