SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
P09

Matcher
FEBRUARI 2024
 
24
14:15
lör
14:15    
Donsövallen - Lurkenvägen
 
Donsö IS/Södra Skärgårdens IK - Lundby P09 Vit  -      
MARS 2024
 
08
19:00
fre
19:00    
Frejavallen
 
BK Bifrost - Lundby if grön  -      
10
15:00
sön
15:00    
Kärnavallen
 
Hermansby IF - Lundby Idrottsförening P09  -      
 
22
19:00
fre
19:00    
Gunnaredsplan
Angereds IS - Lundby Idrottsförening P09  -      
24
16:15
sön
16:15    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P09 - Ytterby IS  -      
APRIL 2024
 
07
12:30
sön
12:30    
Sifgården yttre ringleden
Stenungsunds IF - Lundby Idrottsförening P09  -      
 
13
17:30
lör
17:30    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - IF Mölndal Fotboll Vit2  -  3  
 
16
tis
00:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Älvsborg FF Svart  -      
17
ons
00:00    
Påvelund 1 Konstgräs
Majorna FC - Lundby IF Grön  -      
 
23
20:15
tis
20:15    
Önneredsplan 1 Konstgräs
IF Väster Svart - Lundby IF Vit1  -  2  
MAJ 2024
 
03
fre
00:00    
Hjällbovallen 2 Konstgräs
Angered BK 2 - Lundby IF Grön  -      
04
17:00
lör
17:00    
Klubbstugan
Lundby IF Vit - Utbynäs SK Blå10  -  2  
 
18
17:00
lör
17:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Onsala BK4  -  4  
18
17:00
lör
17:00    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P09 - Onsala BK  -      
 
22
18:00
ons
18:00    
Lindevi IP 3 Konstgräs
 
Lindome GIF - Lundby Idrottsförening P09  -      
22
19:30
ons
19:30    
Lindevi IP 3 Konstgräs
Lindome GIF 1 - Lundby IF Vit10  -  1  
23
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Espanyol Göteborg IF2  -  5  
 
30
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Landvetter IS Svart3  -  4  
31
19:15
fre
19:15    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Torslanda IK Svart - Lundby IF Grön  -      
JUNI 2024
 
02
18:00
sön
18:00    
Öjersjö IP
Lundby IF Grön - Öjersjö IF1  -  4  
 
03
19:30
mån
19:30    
LP Idrottsplats 1
Lekstorps IF Grön - Lundby IF Vit4  -  2  
07
19:15
fre
19:15    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Hermansby IF3  -  6  
 
10
18:30
mån
18:30    
Fjärdingsplan KG
BK Häcken Gul - Lundby IF Vit2  -  4  
13
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - BK Bifrost2  -  2  
16
20:15
sön
20:15    
Hönö Arena 1
Hönö IS - Lundby IF Grön4  -  1  
 
18
19:00
tis
19:00    
Romevi 3 Konstgräs
Romelanda UF - Lundby IF Vit3  -  2  
JULI 2024
 
04
18:00
tor
18:00    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening P09 - Träningsmatch Spök-lag  -      
 
15
10:00
mån
10:00    
Fjärdingsplan
Lundby Idrottsförening P09 - Live Your World Cup  -      
16
15:00
tis
15:00    
Gorhia Park Academy
Lundby Idrottsförening P09 - Vejby IF 2  -      
17
10:40
ons
10:40    
Gothia Parc Academy
Lundby Idrottsförening P09 - Dionysos   -      
AUGUSTI 2024
 
14
ons
00:00    
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF Svart - Lundby IF Vit  -      
16
20:00
fre
20:00    
Åbyvallen 2 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll Vit - Lundby IF Grön  -      
 
22
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - IF Väster Svart  -      
 
26
19:00
mån
19:00    
Kaparevallen
Onsala BK - Lundby IF Grön  -      
29
20:00
tor
20:00    
Lemmingvallen 2 Konstgräs
Utbynäs SK Blå - Lundby IF Vit  -      
31
lör
00:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Majorna FC  -      
SEPTEMBER 2024
 
12
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Lekstorps IF Grön  -      
15
16:30
sön
16:30    
Öjersjö IP 1 Konstgräs
Öjersjö IF - Lundby IF Grön  -      
 
18
20:15
ons
20:15    
Härlanda Park 2 Konstgräs
Qviding FIF Svart - Lundby IF Vit  -      
20
19:15
fre
19:15    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Hönö IS  -      
 
26
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Lindome GIF 1  -      
27
fre
00:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Angered BK 2  -      
OKTOBER 2024
 
03
20:15
tor
20:15    
Kviberg 2 konstgräs
Espanyol Göteborg IF - Lundby IF Grön  -      
04
18:30
fre
18:30    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Svart - Lundby IF Vit  -      
 
10
19:15
tor
19:15    
Slättadamm 2 konstgräs
Lundby IF Vit - BK Häcken Gul  -      
11
19:15
fre
19:15    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Torslanda IK Svart  -      
 
17
20:00
tor
20:00    
Kärnavallen 2 Konstgräs
Hermansby IF - Lundby IF Grön  -      
18
18:30
fre
18:30    
Frejaplan 1 K.Gräs
BK Bifrost - Lundby IF Vit  -      
 
24
19:45
tor
19:45    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Romelanda UF  -      
DECEMBER 2024
 
31
tis
00:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Vit - Qviding FIF Svart  -      
 
Våra samarbetspartners