SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
P10

Matcher
MARS 2024
 
07
17:00
tor
17:00    
Generatorsplan
 
Vardar Makedonia - Lundby Idrottsförening P10 Grön  -      
09
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Vit - Qviding   -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Grön - Hemsjö IF  -      
 
22
19:30
fre
19:30    
Kviberg
 
Qviding IF - Lundby Idrottsförening P10 Grön  -      
APRIL 2024
 
14
13:30
sön
13:30    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Fässbergs IF Lila6  -  4  
 
19
19:15
fre
19:15    
Apelsinplan 2 Konstgräs
Kungsladugårds BK Röd - Lundby IF Grön1  -  3  
21
15:45
sön
15:45    
Backavallen 2
 
Hisingsbacka FC - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
 
27
13:30
lör
13:30    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Kode IF5  -  6  
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Bergumsvallen
 
Bergums IF - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
05
13:15
sön
13:15    
Kongevi 1 Konstgräs
IK Kongahälla Röd - Lundby IF Grön4  -  3  
 
07
18:30
tis
18:30    
Apelsinplan 2
 
Kungsladugård BK - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
09
15:00
tor
15:00    
Kviberg Park 15
 
Lundby Idrottsförening P10 Grön - GBG-Cup  -      
10
08:00
fre
08:00    
Kviberg
 
Lundby Idrottsförening P10 Grön - Angered MBIK  -      
11
14:00
lör
14:00    
Klubbstugan
 
Lundby Idrottsförening P10 Grön -   -      
 
15
18:30
ons
18:30    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Vit - Fässberg IF  -      
18
13:30
lör
13:30    
Lindevi IP 3 Konstgräs
Lindome GIF Röd - Lundby IF Grön11  -  3  
19
16:00
sön
16:00    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Vit - Nol IK   -      
 
25
14:15
lör
14:15    
Öjersjö IP 1
 
Öjersjö If - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
26
13:30
sön
13:30    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Södra Skärgårdens IK4  -  3  
JUNI 2024
 
02
14:30
sön
14:30    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Vit - Sandarna BK  -      
 
05
18:30
ons
18:30    
Fjärdingsplan
 
Lundby Idrottsförening P10 Vit - Ik Zenith  -      
09
15:00
sön
15:00    
Överåsvallen 1 Konstgräs
Lunden Överås BK Vit - Lundby IF Grön4  -  4  
09
15:00
sön
15:00    
Övrig plats
 
Kärra Kif - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
 
15
16:00
lör
16:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - SKIF Semberija1  -  7  
 
19
18:30
ons
18:30    
Fjärdingsplan KG
Lerums IS 2 - Lundby IF Grön1  -  4  
 
24
18:00
mån
18:00    
Hammarviken Öis gården
 
ÖIS - Lundby Idrottsförening P10 Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
18
18:15
sön
18:15    
Åbyvallen 1 Konstgräs
Fässbergs IF Lila - Lundby IF Grön  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Lindome GIF Röd  -      
 
31
14:30
lör
14:30    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Kungsladugårds BK Röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
15
11:00
sön
11:00    
Kode IP 3 Konstgräs
Kode IF - Lundby IF Grön  -      
 
22
12:00
sön
12:00    
Bergsjövallen 2 Konstgräs
SKIF Semberija - Lundby IF Grön  -      
 
29
13:00
sön
13:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - IK Kongahälla Röd  -      
OKTOBER 2024
 
05
16:15
lör
16:15    
Donsövallen
Södra Skärgårdens IK - Lundby IF Grön  -      
 
12
16:00
lör
16:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Lerums IS 2  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - Lunden Överås BK Vit  -      
 
Våra samarbetspartners