SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
P11

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
16:05
lör
16:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - IF Warta Svart  -      
02
16:05
lör
16:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - IF Warta Svart  -      
03
13:05
sön
13:05    
Hammarkullens Sporthall
Angereds IS - Lundby IF Grön  -      
03
13:05
sön
13:05    
Hammarkullens Sporthall
Angereds IS - Lundby IF Grön  -      
 
09
14:35
lör
14:35    
Flatåsskolan
Slottsskogen/Godhem IF Vit - Lundby IF Vit  -      
09
14:35
lör
14:35    
Flatåsskolan
Slottsskogen/Godhem IF Vit - Lundby IF Vit  -      
09
15:05
lör
15:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Grön - Bergums IF Blå  -      
09
15:05
lör
15:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Grön - Bergums IF Blå  -      
 
16
14:35
lör
14:35    
Flatåsskolan
Slottsskogen/Godhem IF Röd - Lundby IF Grön  -      
16
14:35
lör
14:35    
Flatåsskolan
Slottsskogen/Godhem IF Röd - Lundby IF Grön  -      
16
16:05
lör
16:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - Torslanda IK  -      
16
16:05
lör
16:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - Torslanda IK  -      
JANUARI 2024
 
13
15:05
lör
15:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Grön - Angereds IS  -      
14
09:05
sön
09:05    
Mölnlycke Idrottshall A-hall
FC Ljiljan Göteborg 1 - Lundby IF Vit  -      
 
19
18:05
fre
18:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - IF Warta Svart  -      
21
10:05
sön
10:05    
Fabrikshallen C
FC Ljiljan Göteborg 2 - Lundby IF Grön  -      
 
27
12:35
lör
12:35    
Backa Sporthall
Torslanda IK - Lundby IF Vit  -      
27
15:05
lör
15:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Grön - Slottsskogen/Godhem IF Röd  -      
FEBRUARI 2024
 
03
16:05
lör
16:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Lundby IF Vit - Nödinge SK Fotboll  -      
MARS 2024
 
10
11:00
sön
11:00    
Backavallens fotbollsplan
Hisingsbacken FC P11 - Lundby P11 vit   -      
10
14:00
sön
14:00    
Tingbergsvallen
 
Tölö IF - Lundby IF P11 Grön  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan
Lundby IF P11 vit - Angered IS P11  -      
17
12:30
sön
12:30    
Fjärdingsplan
Lundby P11 lag grön - Edet FK  -      
 
24
13:00
sön
13:00    
Backavallen
Hisingsbacken FC - Lundby Idrottsförening  -      
APRIL 2024
 
07
10:30
sön
10:30    
Fjärdingsplan
Lundby P11 grön - Tölö  -      
07
14:00
sön
14:00    
Tingbergsvallen Kungsbacka
Tölö - Lundby P11 vit  -      
 
13
13:15
lör
13:15    
HBA - Hovås Billdal Arena 11
 
Hovås Billdal IF - Lundby Idrottsförening P11 Grön  -      
13
13:15
lör
13:15    
Hovås Billdal Arena 11
 
Hovås Billdal IF - Lundby Idrottsförening P11 Vit  -      
14
10:30
sön
10:30    
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS 3 - Lundby IF Vit1  -  5  
14
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - BK Bifrost6  -  3  
 
20
12:00
lör
12:00    
Fagervallen 21 Konstgräs
IFK Hindås - Lundby IF Grön8  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Vit10  -  1  
 
28
14:30
sön
14:30    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Södra Skärgårdens IK3  -  4  
MAJ 2024
 
01
10:30
ons
10:30    
Önneredsplan 11 Konstgräs
IF Väster Svart - Lundby IF Vit1  -  8  
05
12:00
sön
12:00    
Backavallen 11 Konstgräs
Backatorp IF - Lundby IF Grön5  -  3  
 
09
14:00
tor
14:00    
Kviberg Park
Lundby IF Grön - IFK Fjärås 2  -      
09
17:00
tor
17:00    
Kvibergs Park
Lundby IF 1 Göteborgs cup första match i Grupp E - Lunds FF  -      
10
12:00
fre
12:00    
Kviberg Park 14
Kjelsås IL Norsk lag - Lundby 2 andra match i grupp D  -      
10
12:00
fre
12:00    
Kviberg Park 19
Torslanda IK 1 - Lundby IF 1 andra matchen i Grupp E  -      
10
18:00
fre
18:00    
Kviberg Park 23
Torslanda IK 2 - Lundby 2 Grupp D: tredje match i gruppen   -      
10
18:00
fre
18:00    
Kviberg Park 15
Lundby IF 1 tredje match i Grupp E - Älvägens IK  -      
11
10:00
lör
10:00    
Kviberg Park 19
Snarøya Sportsklubb Hvit Norge - Lundby IF 2 Fjärde match i Grupp D  -      
11
13:00
lör
13:00    
Kviberg Park 19
Lundby IF 1 Fjärde match i Grupp E - Øvrevoll Hosle IL Falcons Norge   -      
11
16:00
lör
16:00    
Bergsjövallen C
Bergsjön SK - Lundby IF 1 Femte match i Grupp E  -      
11
19:00
lör
19:00    
Kviberg Park 19
Lundby Idrottsförening - Finlandia Pallo AIF  -      
 
25
13:30
lör
13:30    
Kobbegården Övre
Askims IK Svart - Lundby IF Vit1  -  6  
26
10:30
sön
10:30    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Hovås Billdal IF Röd16  -  0  
26
12:00
sön
12:00    
Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Proletären FF Y - Lundby IF Grön5  -  4  
JUNI 2024
 
02
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Hisingsbacka FC Svart7  -  6  
 
09
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Angered BK 27  -  7  
09
12:00
sön
12:00    
Älvevi 21 Konstgräs
Älvängens IK Vit - Lundby IF Vit2  -  13
 
16
12:00
sön
12:00    
Guldheden Södra 11 Konstgräs
Mossens BK Gul - Lundby IF Grön6  -  3  
16
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Qviding FIF Röd9  -  4  
JULI 2024
 
04
18:00
tor
18:00    
Fjärdingsplan
United Lundby IF p10&11 - Lundby IF p09  -      
AUGUSTI 2024
 
18
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Qviding FIF Röd  -      
18
17:30
sön
17:30    
Romevi 4 Gräs
Romelanda UF Svart - Lundby IF Grön  -      
 
25
13:30
sön
13:30    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Brämaregårdens FC  -      
25
13:30
sön
13:30    
Lemmingvallen 21 Konstgräs
Utbynäs SK Blå - Lundby IF Vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Surte IP 21
Surte IS FK - Lundby IF Vit  -      
01
15:00
sön
15:00    
Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
Solväders FC - Lundby IF Grön  -      
 
08
15:00
sön
15:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Askims IK Svart  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Azalea BK Orange  -      
15
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Lunden Överås BK Svart  -      
 
22
10:30
sön
10:30    
Önneredsplan 11 Konstgräs
IF Väster Svart - Lundby IF Vit  -      
22
14:30
sön
14:30    
Lemmingvallen 21 Konstgräs
Utbynäs SK Gul - Lundby IF Grön  -      
 
28
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Öjersjö IF Vit  -      
28
13:30
lör
13:30    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Hovås Billdal IF Blå  -      
OKTOBER 2024
 
06
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
06
13:30
sön
13:30    
Bifrostplan
BK Bifrost - Lundby IF Grön  -      
 
12
14:30
lör
14:30    
Mölnlycke IP höger
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Vit - Lundby IF Vit  -      
13
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Proletären FF Y  -      
 
19
13:45
lör
13:45    
Önneredsplan 11 Konstgräs
IF Väster Orange - Lundby IF Grön  -      
 
27
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Grön - Askims IK Röd  -      
 
Våra samarbetspartners