SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
PF13

Matcher
MARS 2024
 
03
10:30
sön
10:30    
Fjärdingsplan
Lundby IF Sparta - Björndammens BK Blå  -      
03
10:30
sön
10:30    
Fjärdingsplan
Lundby IF Hajduk - Björndammens BK Vit  -      
03
13:00
sön
13:00    
Backavallen
Hisingsbacka FC - Lundby IF Dynamo  -      
 
09
16:30
lör
16:30    
Rosenhill
Eriksbergs IF - Lundby IF Dynamo  -      
10
14:00
sön
14:00    
Länsmansgårdens IP
Lindholmens BK - Lundby IF Sparta  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Fjärdingsplan
Lundby IF Hajduk - Backatorp IF  -      
17
10:00
sön
10:00    
Fjärdingsplan
Lundby IF Sparta - Backatorp IF  -      
17
11:00
sön
11:00    
Länsmansgårdens IP
Lindholmens BK - Lundby IF Dynamo  -      
APRIL 2024
 
14
11:30
sön
11:30    
Zenithgården
IK Zenith - Lundby IF Sparta  -      
14
11:30
sön
11:30    
Zenithgården
IK Zenith - Lundby IF Hajduk  -      
14
12:30
sön
12:30    
Zenithgården Bjurfors 1
IK Zenith - Lundby IF Dynamo  -      
14
12:30
sön
12:30    
Zenithgården
IK Zenith - Lundby IF Slavia  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Sparta - Brämaregårdens FC  -      
21
10:00
sön
10:00    
Vimmervi 22 Konstgräs
Nödinge SK Fotboll Gul - Lundby IF Hajduk  -      
21
11:15
sön
11:15    
Vimmervi 22 Konstgräs
Nödinge SK Fotboll Blå - Lundby IF Dynamo  -      
21
12:45
sön
12:45    
Slättadamm 22 konstgräs
BK Häcken Vit - Lundby IF Slavia  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Forsvallen 7-manna
Skepplanda BTK - Lundby IF Sparta  -      
27
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Slavia - Finlandia Pallo AIF Grön  -      
27
15:45
lör
15:45    
Lillhagsplan 12
Backatorp IF Röd - Lundby IF Hajduk  -      
27
17:00
lör
17:00    
Lillhagsplan 12
Backatorp IF Röd - Lundby IF Dynamo  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Slavia - Älvängens IK blå  -      
04
13:15
lör
13:15    
Kareby Hed 12
Kareby IS - Lundby IF Sparta  -      
05
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Hajduk - Kärra KIF Blå  -      
05
13:15
sön
13:15    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Dynamo - Kärra KIF Gul  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Slavia - Kärra KIF Svart  -      
18
14:30
lör
14:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Hajduk - Finlandia Pallo AIF Vit  -      
18
15:45
lör
15:45    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Dynamo - Finlandia Pallo AIF Vit  -      
19
16:00
sön
16:00    
Romevi 31 Konstgräs
Romelanda UF - Lundby IF Sparta  -      
 
24
18:00
fre
18:00    
Stora Höga IP 3
Vallens IF - Lundby IF Slavia  -      
26
10:00
sön
10:00    
Munkegärdesplan 22 Konstgräs
IK Kongahälla Svart - Lundby IF Hajduk  -      
26
11:30
sön
11:30    
Munkegärdesplan 22 Konstgräs
IK Kongahälla Svart - Lundby IF Dynamo  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Sparta - Ahlafors IF  -      
01
12:00
lör
12:00    
Tuvevallen 21 Konstgräs
Finlandia Pallo AIF Grön - Lundby IF Slavia  -      
01
14:30
lör
14:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Hajduk - Öckerö IF Vinröd 2013  -      
01
15:45
lör
15:45    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Dynamo - Öckerö IF Vit  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Sparta - Kode IF P 13  -      
 
Våra samarbetspartners