SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUNDBY IF
GÖTEBORG
P12

Matcher
MARS 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Floda IP 4 Framtiden
Floda BoIF röd - Lundby IF Cruyff  -      
02
13:15
lör
13:15    
Hulan
Lerums IS 3 - Lundby IF Lineker  -      
03
11:30
sön
11:30    
Backavallen
Hisingsbacka - Lundby Idrottsförening  -      
 
09
15:20
lör
15:20    
Klarebergsvallen 22 Konstgräs
Lundby IF Lineker - Mölnlycke IF P12 Vit  -      
10
12:45
sön
12:45    
Fjärdingsplan
Lundby P12 Lag Lineker - Bergum IF  -      
10
14:00
sön
14:00    
Fjärdingsplan
Lundby P12 Lag 2 - Bergum IF  -      
 
16
14:30
lör
14:30    
Fjärdingsplan
LIF P12 Lag 1 - KF Velebit  -      
16
14:30
lör
14:30    
Fjärdingsplan
LIF P12 Lag 2 - KF Velebit  -      
17
09:00
sön
09:00    
Storegård
Öjersjö IF Vit - Lundby IF Lineker  -      
17
12:00
sön
12:00    
Länsmansgårdens IP Konstgräs
Lundby IF Cruyff - Älvsborgs FF 4  -      
 
23
10:30
lör
10:30    
Nolängens IP Konstgräs
Nol IK - Lundby IF Cruyff  -      
23
13:15
lör
13:15    
Blidvädersplan
Lundby IF Lineker - Utbynäs SK Blå  -      
24
09:45
sön
09:45    
Sälöfjordsvallen
LIF P12 Beckenbauer - Vallens IF  -      
24
09:45
sön
09:45    
Sälöfjordsvallen
LIF P12 Lag 4 - Vallens IF  -      
APRIL 2024
 
06
11:20
lör
11:20    
Sanna Vallen
Sandarna BK - Lundby IF P12  -      
 
13
08:00
lör
08:00    
Eklandavallen
Solängen BK - LIF P12 Lag 1  -      
13
09:00
lör
09:00    
Eklandavallen
Solängen BK - LIF P12 Lag 2  -      
14
08:15
sön
08:15    
Klarebergs Vallen
Kärra Kif - LIF P12 Lag 3  -      
14
08:15
sön
08:15    
Klarebergsvallen
Kärra Kif - LIF P12 Lag 4  -      
 
20
12:30
lör
12:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Beckenbauer - IFK Björkö  -      
20
13:45
lör
13:45    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Cruyff - Eriksbergs IF 1  -      
20
15:45
lör
15:45    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Lineker - Eriksbergs IF 1  -      
 
28
08:30
sön
08:30    
Backavallen 3 9M9
Hisingsbacka FC Blå - Lundby IF Beckenbauer  -      
28
13:15
sön
13:15    
Slättadamm 3 konstgräs
BK Häcken Vit - Lundby IF Lineker  -      
28
14:30
sön
14:30    
Slättadamm 3 konstgräs
BK Häcken Gul - Lundby IF Cruyff  -      
MAJ 2024
 
04
11:15
lör
11:15    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Lineker - Ytterby IS Vit  -      
04
12:30
lör
12:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Cruyff - Ytterby IS Röd  -      
04
14:00
lör
14:00    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Beckenbauer - Backatorp IF Vit  -      
 
09
12:15
tor
12:15    
Kviberg Park 12A
Gunnilse IS - P12 Lundby IF Lag 1  -      
09
12:15
tor
12:15    
Kviberg Park 3C
Sandarna BK 2 - P12 Lundby IF Lag 2  -      
09
13:05
tor
13:05    
Kviberg Park 12A
IF Warta 2 - P12 Lundby IF Lag 3  -      
10
07:15
fre
07:15    
Kviberg Park 3C
P12 Lundby IF Lag 3 - Qviding FIF 2  -      
10
07:15
fre
07:15    
Kviberg Park 20
P12 Lundby IF Lag 1 - IF Warta 1  -      
10
08:05
fre
08:05    
Kviberg Park 24A
P12 Lundby IF Lag 2 - Torslanda IK Vit  -      
10
12:15
fre
12:15    
Kviberg Park 3B
P12 Lundby IF Lag 1 - Groheds IF / Ljungskile SK 1  -      
10
13:55
fre
13:55    
Kviberg Park 3A
P12 Lundby IF Lag 2 - Guldheden IK  -      
10
14:45
fre
14:45    
Kviberg Park 12A
P12 Lundby IF Lag 3 - Backatorp IF Vit  -      
11
12:15
lör
12:15    
Kviberg Park 13B
P12 Lundby IF Lag 1 - IF Mölndal 1  -      
11
15:35
lör
15:35    
Kviberg Park 13B
Qviding FIF Vit - P12 Lundby IF Lag 2  -      
11
15:35
lör
15:35    
Kviberg Park 12A
P12 Lundby IF Lag 3 - Hovås Billdal IF  -      
12
12:25
sön
12:25    
Kviberg Park 20
IFK Uddevalla - P12 Lundby IF Lag 1  -      
12
13:15
sön
13:15    
Kviberg Park 13B
Backatorp IF Svart - P12 Lundby IF Lag 2  -      
12
14:05
sön
14:05    
Kviberg Park 13A
Angereds IS - P12 Lundby IF Lag 3  -      
 
18
12:30
lör
12:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Beckenbauer - Vallens IF Vit  -      
19
11:15
sön
11:15    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Lineker - Backatorp IF Svart  -      
19
12:30
sön
12:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Cruyff - Backatorp IF Röd  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Fjärdingsplan
 
Lag Beckenbauer och Lag Cruyff -   -      
25
14:15
lör
14:15    
Fjärdingsplan
 
Lag Lineker -   -      
JUNI 2024
 
01
12:30
lör
12:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Lundby IF Beckenbauer - Nödinge SK Vit  -      
 
08
13:00
lör
13:00    
Kärnavallen 22 Konstgräs
Hermansby IF Gul - Lundby IF Lineker  -      
08
14:15
lör
14:15    
Kärnavallen 22 Konstgräs
Hermansby IF Svart - Lundby IF Cruyff  -      
09
14:30
sön
14:30    
Älvevi 22 Konstgräs
Älvängens IK Blå - Lundby IF Beckenbauer  -      
09
15:00
sön
15:00    
Fjärdingsplan 12 KG
Torslanda IK Lag 2 - Lundby IF Lineker  -      
09
16:30
sön
16:30    
Fjärdingsplan 12 KG
Torslanda IK Lag 3 - Lundby IF Cruyff  -      
 
15
09:00
lör
09:00    
Eklandavallen
Solängens BK - Lundby Idrottsförening  -      
15
10:15
lör
10:15    
Eklandavallen
Solängens BK - Lundby Idrottsförening  -      
15
13:00
lör
13:00    
Klarebergsvallen
Kärra kif - Lundby Idrottsförening  -      
15
13:00
lör
13:00    
Klarebergsvallen
Kärra kif - Lundby Idrottsförening  -      
15
13:00
lör
13:00    
Klarebergsvallen
Hisings Kärra - Lundby Idrottsförening  -      
 
Våra samarbetspartners